У Португалії мисливці вбили сотні тварин і опублікували їхні фото в Мережі
5 C
Киев
25.01.2021
Новини світу

У Португалії мисливці вбили сотні тварин і опублікували їхні фото в Мережі

У Португалії мисливці вбили сотні тварин і опублікували їхні фото в Мережі

Фото: twitter.com/slsbrito Мисливці в Португалії вбили понад півтисячі диких тварин

Полювати на деяких тварин у центрі країни дозволено, однак мисливці знищили більшість місцевої популяції оленів і кабанів.

 

У центрі Португалії, на території мисливської зони недалеко від Лісабона, 16 мисливців вбили 540 оленів і диких кабанів та опублікували в соцмережі відповідні фото. Про це в четвер, 24 грудня, повідомило видання Correio da Manhа.

 

Відзначається, що полювання на окремих тварин у згаданій зоні дозволене, однак мисливці порушили умови договору, знищивши більшість місцевої популяції.

 

За даними видання, масове вбивство сталося тиждень тому. Територія мисливської зони огороджена, тому олені і кабани не могли врятуватися.

 

У зв’язку з інцидентом у Міністерстві охорони навколишнього середовища Португалії заявили, що таке вбивство не має нічого спільного з полюванням, і підкреслили, що за цей «мерзенний екологічний злочин винних слід притягти до відповідальності».

 

Водночас власник мисливської зони стверджує, що не був організатором полювання і що дізнався про те, що сталося, зі ЗМІ.

 

 

 

Раніше в Чернівецькій області місцевий житель під час полювання в лісі вистрілив із мисливської рушниці в косулю. Але коли чоловік підійшов ближче, побачив тіло односельчанина без ознак життя.

 

Підстрелений лось убив мисливця, який його поранив

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар