12 C
Киев
18.05.2021
Новини світу

У Путіна пояснили заяву про «червоні лінії»

У Путіна пояснили заяву про "червоні лінії"

Послання Путіна в цьому році тривало менш ніж зазвичай

Під час послання російському парламенту Путін застеріг інші країни від перетину «червоних ліній» у відносинах з РФ.

 

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков пояснив, які «червоні лінії» мав на увазі Володимир Путін. Заяву російського президента він прокоментував в ефірі радіостанції Комсомольская правда в середу, 21 квітня.

 

 

 

«Що стосується червоних ліній, то вони очевидні. У першу чергу це наші національні інтереси, інтереси нашої безпеки зовнішньої, інтереси нашої безпеки внутрішньої і щодо недопущення втручання когось ззовні в наші вибори чи інші політичні процеси. Це недопущення образливої розмови з нашою країною, це недопущення ущемлення економічних інтересів нашої країни і так далі», — пояснив Пєсков.

 

Він не уточнив, до кого саме звертався Путін. «Ну, він же попередив Шерхана й прилипалів», — сказав представник Кремля.

 

Нагадаємо, під час щорічного послання парламенту Путін заявив: «Чіпляють Росію то тут, то там без усяких причин. І аякже — навколо них відразу ж, як навколо Шерхана, крутяться всілякі дрібні Табакі. Все, як у Кіплінга, підвивають для того, щоб задобрити свого суверена».

 

Путін застеріг інші країни від перетину «червоних ліній» у відносинах з РФ. Інакше «Росія залишає собі право на асиметричні відповіді щодо провокаторів».

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар