У Раді безпеки Білорусі заявили про загрозу локального конфлікту з Україною
-2.2 C
Киев
20.01.2022
Новини світу

У Раді безпеки Білорусі заявили про загрозу локального конфлікту з Україною

У Раді безпеки Білорусі заявили про загрозу локального конфлікту з Україною

Фото: belta.by Секретар білоруської Ради безпеки Олександр Вольфович

Білорусь звинуватила Україну в «недружніх відносинах» через нібито зосередження військових сил на українсько-білоруському кордоні.

Державний секретар білоруської Ради безпеки Олександр Вольфович заявив, що Україна «почала займати недружню позицію» щодо Білорусі, і що це може привести до локального конфлікту, повідомляє Белта.

«Ми здебільшого приділяли увагу захисту західних рубежів — з Польщею, Литвою. Сьогодні наша південна сусідка Україна почала займати недружню позицію щодо Білорусі, хоча білоруси та українці завжди жили у мирі, злагоді та добросусідстві», — зазначив Вольфович.

За його словами, Україна проводить військові навчання «практично на державному кордоні Білорусі» і все це нібито відбувається під виглядом «боротьби з нелегальною міграцією».

«Навчання проводять на полігонах. Чомусь українське керівництво їх вирішило провести практично на державному кордоні під виглядом боротьби з нелегальною міграцією, розгортаючи угруповання збройних сил, важке озброєння, залучаючи гелікоптери та бойові літаки… Добре, що не дійшло до вогнепальних засобів застосування. Це може привести до локального конфлікту. Дуже б цього не хотілося», — заявив Вольфович.

Нагадаємо, Міноборони Білорусі вручило військовому аташе України ноту протесту у зв’язку з нібито порушенням держкордону Білорусі у повітряному просторі.

Лукашенко: Ніхто в Росії не збирається нападати на Україну

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар