11.5 C
Киев
30.04.2021
Новини України

У Раді ініціюють відставку Лазебної — нардеп

У Раді ініціюють відставку Лазебної - нардеп

Фото: Минсоцполитики / Facebook Депутати ініціюють відставку Лазебної з посади міністра соцполітики

На сьогодні відбувається «знищення санаторних шкіл-інтернатів та спеціальних шкіл», заявили в Слузі народу.

 

Народні депутати ініціюють відставку міністра соціальної політики Марини Лазебної. Про це заявив депутат Олександр Качура від фракції Слуга народу, повідомляє УНІАН у четвер, 29 квітня.

 

За його словами, сьогодні відбувається фактично «знищення санаторних шкіл-інтернатів та спеціальних шкіл» — таких шкіл вже ліквідовано 26.

 

«У нас немає ніякого морального права терпіти далі те, що відбувається з боку центрального органу виконавчої влади — Міністерства соціальної політики. І за пропозицією колег — у нас є консенсус, бо ми провели опитування серед всіх політичних фракцій — ми починаємо збір підписів за відставку цього міністра. Нам не потрібен міністр, який робить все для того, щоб знищити фактично соціальну сферу», — сказав Качура.

 

Своєю чергою, нардеп від СН Павло Сушко додав, що Лазебна звернулася до президента з проханням ветувати закон, прийнятий парламентом 13 квітня, щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі і захисту прав учасників навчально-виховного процесу. Він підкреслив, що з такою позицією міністерства погодитися не можна, оскільки санаторні школи-інтернати залишаються на сьогодні «унікальними постачальниками спеціальних реабілітаційних послуг».

 

Нагадаємо, що раніше Мінсоцполітики презентувало концепт системи пенсійних накопичень. Доопрацьовані редакції проектів законів міністерство вже направило до комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

 

Також у Мінсоцполітики пояснили, на які пенсії можуть розраховувати ФОПи. Більшість підприємців сплачують внески з мінімальної зарплати, тому їм належить тільки мінімальна пенсія.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар