У Раді розповіли подробиці про економічний паспорт
17.6 C
Киев
28.09.2022
Новини України

У Раді розповіли подробиці про економічний паспорт

У Раді розповіли подробиці про економічний паспорт

Фото: facebook.com/sluganarodu.official Рада розповіла деталі ідеї з економічним паспортом

Програма має на меті у Фонді майбутніх поколінь створити спеціальні рахунки, якими можна буде користуватися після досягнення повноліття.

 

В Україні діти матимуть економічний паспорт і отримуватимуть на спецрахунки гроші від рентних платежів – на момент їхнього повноліття на рахунках буде по $10 тисяч. Про це заявив голова податкового комітету Данило Гетьманцев, повідомляє НВ Бізнес у середу, 1 грудня.

 

«Я не виключаю, що ми даватимемо таку можливість дітям, народженим з 2019 року», – сказав Гетьманцев.

 

З його слів, програма має на меті у Фонді майбутніх поколінь створити спеціальні рахунки, які будуть поповнюватися щомісяця. Після досягнення повноліття цими грошима можна буде користуватися.

 

«У нас народжується близько 300 тисяч дітей на рік. Є певні відрахування від ренти. Я не виключаю, що відрахування будуть не тільки від ренти, а й від інших платежів. Наприклад, від приватизації, імпортного ПДВ. Поки що ми говоримо лише про ренту. Ренту розподіляють між дітьми, які народилися та мають економічний паспорт українця. Якщо ця сума є меншою за встановлену за законопроектом, то різницю дотують коштом держави», — додав Гетьманцев.

 

«Ми розраховуємо, що після досягнення повноліття в дитини має бути близько 10 тисяч доларів в еквіваленті. Безумовно, в гривні, з урахуванням інфляції», – підсумував депутат.

 

Нагадаємо, в Україні з’явиться економічний паспорт. Для дітей створюватимуть персональні рахунки, на яких накопичуватимуть гроші від плати за користування надрами.

 

Усім паспорти та дороги. Тези Зеленського у Раді

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар