У Раду внесли закон про спецрежим для бізнесу на Донбасі
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини України

У Раду внесли закон про спецрежим для бізнесу на Донбасі

У Раду внесли закон про спецрежим для бізнесу на Донбасі

Фото: rada.gov.ua Верховна Рада

Відповідно до Стратегії економічного розвитку передбачається зростання капітальних інвестицій, зміцнення соціально-економічних зв’язків, скорочення рівня безробіття.

 

У Верховній раді України у вівторок, 7 грудня, зареєстрували законопроект у рамках Стратегії економічного розвитку Донбасу. Йдеться про створення спеціального режиму господарської діяльності на території пріоритетного розвитку у Донецькій та Луганській областях. Про це повідомляє сайт парламенту.

 

Законопроект №6403 передано на розгляд керівництва Ради.

 

«Метою прийняття законопроекту є запровадження спеціального правового режиму господарської діяльності та створення сприятливого інвестиційного клімату на території пріоритетного розвитку у Донецьку та Луганській області, подолання несприятливих соціально-економічних умов, що склалися внаслідок збройної агресії РФ проти України шляхом формування сучасної економіки регіону на основі інноваційної моделі розвитку з широким залученням вітчизняних та іноземних інвестиційних ресурсів, сталого розвитку територіальних громад, стимулювання господарської діяльності, створення сучасної ринкової виробничої та транспортної інфраструктури, зміцнення міжрегіональних соціально-економічних зв’язків та кооперації, інтеграції регіону до європейської та світової економічної системи, створення нових робочих місць» , — йдеться у пояснювальній записці.

 

Реалізація концепції здійснюватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, міжнародних партнерів, банківського сектора. Також планується стягнення коштів з Росії, «на яку покладається відповідальність за матеріальні та нематеріальні збитки, завдані Україні».

 

Нагадаємо, 18 серпня 2021 року Кабмін схвалив Стратегію розвитку Донбасу на період до 2030 року.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар