У Saudi Aramco пророкували хаос у світі через швидку відмову від нафти
24.3 C
Киев
19.08.2022
Новини світу

У Saudi Aramco пророкували хаос у світі через швидку відмову від нафти

У Saudi Aramco пророкували хаос у світі через швидку відмову від нафти

Фото: bloomberg.com Глава Saudi Aramco Амін Хассан ан-Насер

Енергетична небезпека, нестримна інфляція та соціальні заворушення чекають на країни у разі стрімкої відмови від нафти та газу.

 

Зростання інфляції, соціальні заворушення, хаос загрожують світу через швидку відмову від нафти і газу та нестачу інвестицій у ці галузі. Про це заявив голова нафтової компанії Saudi Aramco Амін Хассан ан-Насер, виступаючи на Всесвітньому нафтовому конгресі у Х’юстоні, пише Financial Times.

 

Він назвав «глибоко помилковою» думку, що людство може перейти на чистіші види палива «практично відразу».

 

«Я розумію, що публічне визнання того, що нафта і газ відіграватимуть важливу і значну роль у перехідний період і після нього, буде складно для деяких. Але визнати цю реальність буде набагато простіше, ніж мати справу з енергетичною небезпекою, нестримною інфляцією та соціальними заворушеннями», — сказав голова найбільшого у світі нафтового виробника.

 

Він зазначив, що ціни на пальне стають «неприпустимо високими», а світова коаліція за зниження шкідливих викидів почала розпадатися. Це, своєю чергою, спричинить уповільнення енергопереходу.

 

Названі мережі АЗС із найгіршою якістю пального – ЗМІ

 

Раніше повідомлялося, що низка автовиробників перестануть випускати бензинові машини. Багато світових автовиробників вирішили не відмовлятися від машин на бензині через дорожнечу модернізації виробництва.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар