5.1 C
Киев
28.03.2021
Новини світу

У Сербії прослушку президента назвали спробою держперевороту

У Сербії прослушку президента назвали спробою держперевороту

Вучича прослуховували півтора року

Сербського президента і його рідних прослуховували майже 1600 разів. До цього вважають причетними силовиків.

Прослушка президента Сербії Олександра Вучича є спробою державного перевороту. З такою заявою виступила прем’єр-міністр країни Ана Брнабіч, пише РИА Новости в понеділок, 8 березня.

За її словами, в цьому замішані функціонери правлячої партії і високі чини з МВС.

Після засідання Ради безпеки Сербії міністр внутрішніх справ Олександр Вулін повідомив, що за даними правоохоронних органів президент і члени його сім’ї були незаконно прослухані 1572 рази.

За його словами в цьому замішані високопосадовці МВС, справа і зібрані матеріали передані до відділу прокуратури щодо оргзлочинності.

«Прослушка президента Сербії Олександра Вучича є спробою держперевороту», — заявила глава Брнабіч.

«Думаю, що це спайка людей в службах безпеки, перш за все, в МВС, а також в Сербській прогресивній партії, до якої я належу. Ця спайка охоплює і кримінальні організації, мафію і частину ЗМІ в Сербії, як і частину системи правосуддя, і поза всяким сумнівом, є втручання іноземних служб. Метою була дестабілізація Сербії шляхом фізичного або іншого способу усунення Вучича», — заявила Брнабіч.

Як повідомлялося, в січні Вулін заявив, що Вучича прослуховували протягом 18 місяців, і сам міністр знає, хто за цим стоїть.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар