-10.8 C
Киев
07.02.2021
Новини світу

У Словаччині грабіжника затримали оральним сексом

У Словаччині грабіжника затримали оральним сексом

Фото: кадр из видео Грабіжника в Словаччині затримали за допомогою сексу

Під час пограбування магазину на автозаправці відвідувачка запропонувала грабіжникові зайнятися оральним сексом, щоб затримати його до приїзду поліції.

 

У столиці Словаччини Братиславі жінка на автозаправці затримала грабіжника до приїзду поліції, запропонувавши йому зайнятися оральним сексом. Про це повідомляє словацький телеканал Noviny.

 

У магазині біля автозаправки 24-річний громадянин Сербії зажадав у продавця віддати йому гроші з каси. Співробітник магазину, віддавши гроші, вибіг з будівлі через чорний вхід і викликав поліцію.

 

У цей час у магазин увійшла 36-річна відвідувачка. Оцінивши ситуацію, вона запропонувала злодієві зайнятися оральним сексом. Злодій погодився — і поліцейські, які приїхали, застали пару на підлозі магазину.

 

Чому жінка вирішила зупинити грабіжника таким незвичним способом, залишилося нез’ясованим.

 

 

 

Раніше повідомлялося, що власники електромобіля Tesla, у яких є функція автопілота, зможуть придбати «розумного» робота для орального сексу.

 

Також іспанка отримала анафілактичний шок через оральний секс. Жінку привезли в лікарню зі збитим диханням і блювотною нудотою.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар