0.4 C
Киев
08.01.2021
Політика

У «Слузі народу» анонсували розгляд питання про амністію капіталу і закликали скористатися нею

У "Слузі народу" анонсували розгляд питання про амністію капіталу і закликали скористатися нею

Верховна Рада України


Фото з відкритих джерел

Нардеп Олександр Ковальчук поділився планами роботи ВРУ

У Верховній Раді України розглянуть законопроєкт про амністію капіталу і Бюро економічної безпеки, що дасть можливість ефективно повертати капітал в Україну.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція «Слуга народу») Олександр Ковальчук.

Парламентар поділився планами роботи у Верховній Раді України у 2021 році.

«Це також реформа, я б сказав, а навіть не законопроєкт – це амністія капіталу і закон про Бюро економічної безпеки, так зване БЕБ. Ці речі дадуть нам можливість ефективно повертати капітал в Україну, так би мовити, відбілювати його, дати можливість людям, у яких є кошти, – я закликаю всіх, коли ми ухвалимо цей закон або цю реформу, все ж таки скористатися цією можливістю і показати свій капітал за тими правилами, які ми пропишемо у законі. І БЕБ – це та дорога, якою мріяли йти всі до нас, але ніхто не намагався зробити цей крок», – сказав Олександр Ковальчук.

Новини за темою: Бюро економічної безпеки: Звичайна зміна «вивісок» чи створення нового законного держоргану?

Парламентар також анонсував розгляд у комітетах та сесійній залі законопроєкту про валютних позичальників та нового законопроєкту про розмитнення «євроблях».

Як зазначала раніше народна депутатка (фракція «Слуга народу») Олена Мошенець, позачергове засідання Верховної Ради можуть скликати з нового року, якщо виникнуть нагальні питання.

Источник

Залишити коментар