У "Слузі народу" хочуть запросити Арестовича на засідання фракції: Стало відомо, про що запитуватимуть
23.1 C
Киев
06.08.2021
Без рубрики

У «Слузі народу» хочуть запросити Арестовича на засідання фракції: Стало відомо, про що запитуватимуть

У "Слузі народу" хочуть запросити Арестовича на засідання фракції: Стало відомо, про що запитуватимуть

Народний депутат від «Слуги народу» Олена Мошенець
Фото з відкритих джерел

Більшість нардепів дуже хочуть поспілкуватись з ним, зазначила Олена Мошенець

Радника з інформаційної політики української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу  Олексія Арестовича хочуть запросити на засідання фракції «Слуга народу».

Про це в ефірі ток-шоу «Ми всі – українці» на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України (фракція «Слуга народу») Олена Мошенець.

Олена Мошенець розповіла, що призначення військового оглядача та блогера Олексія Арестовича радником з інформаційної політики української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу викликало у фракції жваві дискусії.

«Найголовніше у цьому питанні таке, що, дійсно, лунало дуже багато звинувачень у тих питаннях, що стосувалось критики президента, яким чином відбувався відбір, хто його запросив. Не знаю, чи це відбудеться, але є така пропозиція – запросити його на фракцію. Фракція, скоріше за все, буде у понеділок найближчий. Не знаю, чи буде він саме на цій найближчій фракції, але більшість фракції дуже хочуть з ним поспілкуватись», – сказала гостя ток-шоу.

Як повідомляли, радником з інформаційної політики української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу було призначено військового оглядача та блогера Олексія Арестовича.

Відповідне рішення прийняв голова української делегації в Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук. Про це на своїй сторінці у  Facebook повідомив сам Олексій Арестович.

Источник

Залишити коментар