У Слузі народу прокоментували турборежим КСУ
3.2 C
Киев
09.05.2021
Новини України

У Слузі народу прокоментували турборежим КСУ

У Слузі народу прокоментували турборежим КСУ

Фото: пресс-центр Слуги народа Євгенія Кравчук

У президентській фракції вважають, що Конституційний суд нинішніми діями ставить під велику загрозу цивілізаційний вибір країни.

Заступник глави фракції Слуга народу Євгенія Кравчук заявила, що Конституційний суд, який сьогодні позапланово почав розглядати законопроект, що стосується земельної реформи, поставив під загрозу цивілізаційний вибір країни. Про це вона сказала в ході брифінгу в понеділок, 2 листопада, в ході погоджувальної ради в Раді.

«Сьогодні змінили розклад засідань Великої палати КСУ. І без того, щоб роздати за три дні рішення — ось зараз судді о 12:00 вже почали, мабуть, розгляд законопроекту щодо земельної реформи. Тому так, ми вважаємо, що це велика загроза взагалі цивілізаційному вибору країни», — сказала Кравчук.

Також вона додала, що сьогодні ввечері відбудеться засідання фракції, де обговорюватимуть питання про законопроекти, що стосуються рішення КСУ.

«Ми тут також не можемо всією ВРУ піти під суд і якимось чином їм не дати прийняти рішення. Але ми повинні якісь інші кроки в сесійній залі приймати», — додала Кравчук.

Перед цим спікер Верховної Ради Дмитро Разумков зібрав голів фракцій на нараду щодо законопроекту стосовно КСУ.

Як повідомлялося, сьогодні Конституційний суд почав позапланове засідання за зверненням 46 депутатів Верховної Ради щодо ринку землі. Вони просять уточнити ст. 13 Конституції, де говориться, що земля, її надра, атмосферне повітря — є об’єктами права власності українського народу.

А президент Володимир Зеленський записав екстрене звернення до депутатів фракції Слуга народу в зв’язку із законопроектом щодо розпуску Конституційного суду.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар