У Слузі народу розповіли про два шляхи легалізації канабісу
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини України

У Слузі народу розповіли про два шляхи легалізації канабісу

У Слузі народу розповіли про два шляхи легалізації канабісу

Фото: Getty Images У Слузі народу розповіли про легалізацію канабісу

Перший передбачає дозвіл на вирощування і виробництво медичних засобів, а другий — дозвіл на імпорт канабісу.

 

У Верховній Раді розробляють кілька способів вирішити питання медичного канабісу в Україні. Про це заявив голова фракції Слуга народу Давид Арахамія в ефірі каналу Україна 24 у вівторок, 10 листопада.

 

«У нас створена робоча група, ми напрацьовуємо кілька рішень, які потім подамо на розгляд парламенту. Якщо коротко, там є два підходи. Перший — це відразу законопроектом дозволити вирощування і виробництво цих медичних засобів — краплі, мазі, олії, які можуть бути використані для лікування онкохворих, людей з хворобою Альцгеймера. А інший підхід більш м’який. Він каже, що давайте спочатку вирішимо імпорт цих препаратів, подивимося, що ніякої «зради» немає, суспільство заспокоїться, і потім робити імпортозаміщення і робити своє виробництво», — сказав він.

 

Давид Арахамія додав, що противники влади маніпулюють питанням легалізації канабісу.

 

«Я особисто не бачу взагалі ніякої «зради» в законопроекті, там дуже жорсткі вимоги до того, яким чином організувати виробництво. У нас вже 30 років дозволені опіати, це питання строго контролює держава. Опоненти намагаються маніпулювати і кажуть, що йдеться про те , щоб дозволити куріння цього канабісу — це неправдива інформація, йдеться про виробництво препаратів», — резюмував депутат.

 

Нагадаємо, що на всеукраїнському опитуванні Зеленського за легалізацію медичного канабісу виступили майже дві третини українців.

 

Політика і марихуана. Навіщо потрібен медканабіс

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар