У США добова смертність від COVID наближається до весняних позначок
-0.9 C
Киев
28.01.2021
Новини світу

У США добова смертність від COVID наближається до весняних позначок

У США добова смертність від COVID наближається до весняних позначок

У США висока смертність від коронавірусу

За день в країні загинули більш як 2 тисячі хворих на коронавірус. При цьому щоденний приріст хворих починає знижуватися, хоч і залишається високим.

У США від COVID-19 за минулу добу померли понад 2 тисячі осіб — це найбільший показник смертності в країні за останні півроку. Про це свідчить статистика Університету медицини імені Джона Хопкінса у четвер, 26 листопада.

Напередодні в США зафіксували 2146 летальних випадків захворювання на COVID-19. Востаннє такий рівень був зареєстрований 6 травня, коли кількість смертей перевищила 2,3 тисячі. Рекорд смертності був встановлений 15 квітня, коли померли 2607 осіб.

При цьому щоденний приріст хворих в США поступово зменшується, хоча і продовжує досягати дуже високих показників. За останню добу в країні виявлено 172,9 тисяч нових випадків зараження коронавірусом. Минулого тижня цей показник досягав 196 тисяч.

Нагадаємо, що раніше у ВООЗ відзначили рекордний приріст випадків COVID-19 за тиждень. У Північній і Південній Америці зафіксовано збільшення темпів зростання і нових випадків захворювання, а також смертей пацієнтів.

У світі понад 60 мільйонів випадків коронавірусу

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар