У США допускають продовження маскового режиму і в 2022 році
-0.1 C
Киев
04.03.2021
Новини світу

У США допускають продовження маскового режиму і в 2022 році

У США допускають продовження маскового режиму і в 2022 році

Від масок нікуди не дітися

У США зафіксовано понад 28 мільйонів випадків зараження коронавірусом і майже 498 тисяч смертей, це найбільші показники в світі.

Необхідність носити захисні маски в громадських місцях може залишитися для американців у 2022 році, заявив директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань Ентоні Фаучи, повідомляє CNN.

Він зазначив, що позитивно на цю ситуацію може вплинути істотне зниження захворюваності на COVID-19 і вакцинація від хвороби абсолютної більшості жителів США. В цьому випадку «стягнути з себе маски» американці зможуть раніше, сказав Фаучи.

Крім цього, він не зміг назвати терміни повернення до нормального життя, оскільки на це впливає маса факторів, розвиток і поведінку яких можна передбачити.

До неділі, 21 лютого, в США зафіксовано понад 28 мільйонів випадків зараження коронавірусом і майже 498 тисяч смертей. Це найбільші показники в світі.

Першу дозу вакцини від коронавірусу в США отримали більш як 42,8 мільйона осіб, а 17,8 мільйона вже повністю вакциновані.

Нагадаємо, що влада Чехії зобов’язала людей носити респіратор або дві хірургічні маски одночасно у громадських місцях.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар