У США трансгендерам знову дозволили служити в армії
7.2 C
Киев
17.04.2021
Новини світу

У США трансгендерам знову дозволили служити в армії

У США трансгендерам знову дозволили служити в армії

Фото: Global Look Press

Тепер трансгендери можуть вступати в армію як представники обраної ними статі. Військове керівництво гарантує надання таким військовослужбовцям необхідної медичної допомоги.

Міністерство оборони США затвердило нові принципи прийому трансгендерів на службу в армію. Нововведення покликане відновити прийняту Пентагоном в 2016 році політику щодо служби трансгендерів, заявив прес-секретар американського військового відомства Джон Кірбі.

«Міністр оборони твердо переконаний, що вступ до лав ЗС будь-яких американців, які відповідають високим стандартам військової служби, йде їм (Збройним Силам, — ред.) лише на користь, а дотримання принципу інклюзивності зміцнює наші позиції в сфері безпеки», — зазначив Кірбі брифінгу в середу, 31 березня, який транслювався в Twitter оборонного відомства.

Згідно з новими правилами, трансгендери знову можуть вступати в лави американської армії як представники обраної ними статі. При чому військове керівництво гарантує таким військовослужбовцям необхідну медичну допомогу.

У 2016 році Барак Обама, який був тоді на посаді президента США, дозволив трансгендерам відкрито вступати на службу в армію і отримувати необхідну медичну допомогу. Наступний глава Білого дому Дональд Трамп набір до лав ЗС трансгендерів заморозив, дозволивши продовжити службу тим, хто на неї вже вступив. Чинний президент США Джо Байден, вступивши на посаду, підписав указ, який скасовує запроваджені Трампом обмеження.

До того повідомлялося, що в Швейцарії військовим дозволять носити жіночу білизну. Згідно з чинним статутом, усіх військовослужбовців постачають тільки чоловічою білизною, причому нерідко жінкам вона дістається на розмір більша.

Нагадаємо, в Україні з’явиться електронний військовий квиток. Замість військкоматів в Україні будуть діяти територіальні центри комплектування відповідно до адміністративно-територіального устрою держави. Створено Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар