У США відчинилися виборчі дільниці: Як відбувається волевиявлення на виборах президента
11.3 C
Киев
06.05.2021
Політика

У США відчинилися виборчі дільниці: Як відбувається волевиявлення на виборах президента

У США відчинилися виборчі дільниці: Як відбувається волевиявлення на виборах президента

Виборча дільниця у США
Скріншот із відео

Людині, яка уперше прийшла голосувати, аплодує вся виборча дільниця

Вибори президента США стартували: сьогодні, в основний день голосування, виборчі дільниці відчинилися, і американці здійснюють своє волевиявлення.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення повідомив телеведучий Олександр Сказкін, який сьогодні перебуває у Вашингтоні.

Телеведучий на прикладі однієї із дільниць розповів і показав, як саме відбувається голосування у США. Зокрема, уже на вході до приміщення для виборців розмістили спеціальну розмітку, яка вказує, куди потрібно йти, і нагадує, що слід дотримуватися соціальної дистанції. Перед тим, як зайти до приміщення, де безпосередньо відбувається голосування, потрібно обробити руки антисептиком. За цим стежить дівчина, яка не пропускає тих, хто не виконує таку вимогу.

Олександр Сказкін звернув увагу на те, що приміщення, де безпосередньо працює виборча дільниця, на відміну від українських, велике за площею. Телеведучий продемонстрував аркуші паперу, прикріплені до стіни. На них вказано, скільки виборців уже проголосували на цій дільниці достроково.

Для того, щоб проголосувати, спочатку потрібно зареєструватися, після цього для виборця роздруковують бюлетень і він маркером чи ручкою робить у ньому відповідну позначку. Окрім того, на дільниці розміщені сенсорні екрани, які дозволяють голосувати за допомогою технології «тачскрін».

«Ви підходите, ідентифікуєтеся, натискаєте ім’я кандидата, за якого ви голосуєте, після того роздруковується бюлетень, і ви спокійно можете йти і опускати його до урни, до спеціальної машини, яка, зрештою, і порахує ваш голос. Що цікаво – після кожного голосування, після кожної людини ця машина (сенсорні екрани. – Ред.) проходить санітарну обробку, тому усі принципи захисту тут дотримуються», – зазначив Олександр Сказкін.

Телеведучий додав, що людині, яка уперше прийшла голосувати, аплодує вся виборча дільниця.

Нагадаємо, сьогодні, 3 листопада у Сполучених Штатах стартували вибори президента та віцепрем’єра. Водночас американці будуть обирати 35 сенаторів, 435 членів Палати представників, 13 губернаторів та місцеві органи влади.

Додамо, перше місто вже оприлюднило результати – у місті Діксвілл-Нотч в штаті Нью-Гемпшир перемагає колишній віцепрезидент США і кандидат від Демократичної партії Джо Байден.

Источник

Залишити коментар