У США відреагували на рішення КСУ про декларації
24.6 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

У США відреагували на рішення КСУ про декларації

У США відреагували на рішення КСУ про декларації

Фото: facebook.com/ukr.embassy.usa У США висловилися про спроби скасувати антикорупційну реформу

У посольстві США в Україні заявили, що зацікавлені сторони намагаються розгорнути у зворотну сторону хід реформ, проведених за останні шість років.

 

Україна зможе реалізувати надії Майдану, тільки коли загальний інтерес буде поставлений вище за інтереси корисливих осіб. Про це йдеться в оприлюдненій у четвер, 29 жовтня, заяві посольства США в Україні.

 

«Україна втілить прагнення Революції гідності, тільки коли загальний інтерес буде переважати над інтересами корисливих осіб», — підкреслили в посольстві», — йдеться в заяві.

 

У посольстві також заявили про підтримку боротьби проти спроб скасувати антикорупційну реформу.

 

«Сполучені Штати підтримують народ України, український уряд і президента Зеленського в боротьбі з посиленими нападами з боку певних зацікавлених сторін задля того, щоб розгорнути у зворотну сторону хід реформ, проведених за останні шість років», — заявили в посольстві.

 

Раніше посли G7 заявили, що стурбовані спробами скасувати антикорупційні реформи. Там також заявили, що Україна не повинна повертатися в минуле.

 

Нагадаємо, що раніше судді КС на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

 

Сьогодні Зеленський відреагував на рішення КС про декларації, пообіцявши, що електронне декларування буде працювати.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар