У США заявили про рекордне падіння смертності від коронавірусу
25.4 C
Киев
22.06.2021
Новини світу

У США заявили про рекордне падіння смертності від коронавірусу

У США заявили про рекордне падіння смертності від коронавірусу

У США заявили, що завдяки вакцинації «приручили» коронавірус

Останній раз смертність при COVID-пандемії в США була настільки низькою на початку липня минулого року.

 

У США кількість смертей від коронавірусу знизилася, в середньому, до 600 осіб у день. Це найнижчий рівень за останні 10 місяців, повідомляє AP.

 

Відзначається, що кількість померлих скоротилася більш ніж у половині штатів, а в деяких у певні дні досягає нульового показника.

 

Останній раз смертність внаслідок пандемії в США була настільки низькою на початку липня минулого року. Добова кількість померлих від COVID-19 досягла піку в середині січня, тоді, в середньому, помирало більш як 3400 осіб на добу.

 

Також наголошується, що кількість нових підтверджених випадків захворювання, в середньому, впала до 38 000 на добу, що є найнижчим показником з середини вересня.

 

Інфекціоніст з Університету імені Джона Гопкінса доктор Емеше Адаліє сказав, що національна кампанія вакцинації зіграла в цьому вирішальну роль, додавши, що вірус вдалося «приручити».

 

Нагадаємо, вакцинація від COVID стала доступною для всіх дорослих жителів США ще місяць тому.

 

А на цьому тижні повідомлялося, що в США будуть колоти Pfizer підліткам. До теперішнього часу вакцина від коронавірусної інфекції в США була схвалена для осіб старше 16 років.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар