У світі не сформується колективний COVID-імунітет у 2021 році - ВООЗ
1.6 C
Киев
26.01.2021
Новини світу

У світі не сформується колективний COVID-імунітет у 2021 році — ВООЗ

У світі не сформується колективний COVID-імунітет у 2021 році - ВООЗ

Фото: Getty Images Світ не досягне колективної імунізації від COVID у 2021 році

Заходів із запобігання поширенню коронавірусу доведеться дотримуватися як мінімум до кінця року, вважають в організації.

 

У деяких країнах люди залишаться незахищеними від COVID-19. Про це заявила головний науковий співробітник ВООЗ Сум’я Свамінатан на брифінгу в понеділок, 11 січня.

 

«Ми не зможемо досягти колективної імунізації у 2021 році. В деяких країнах будуть залишатися незахищені люди. Тому заходів потрібно дотримуватися, поки вакцинація проводиться серед найбільш уразливих людей, і ми починаємо охоплювати інші верстви населення», — сказала Свамінатан.

 

Представниця ВООЗ підкреслила, що не варто забувати про заходи із запобігання поширенню COVID-19, яких необхідно буде дотримуватися як мінімум до кінця року.

 

Раніше у ВООЗ заявили, що більшість COVID-вакцин викуплено. Препарати від коронавірусу скупили багаті країни. У результаті цього країни з низьким і середнім рівнем доходу отримати доступ до вакцин не можуть.

 

Також ВООЗ прогнозує велике майбутнє новому штаму COVID. Британська мутація вже стала основною на «батьківщині», поширилася у 22 європейських країнах і, ймовірно, витіснить інші.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар