0.7 C
Киев
19.12.2020
Новини світу

У світі вже більш як 1,5 млн жертв пандемії

У світі вже більш як 1,5 млн жертв пандемії

У світі швидко зростає число жертв пандемії коронавірусу

Коефіцієнт смертності від коронавірусу на один мільйон населення планети вже досяг 193,2.

 

Кількість летальних випадків серед хворих на коронавірус COVID-19 у світі перевищила позначку в 1,5 млн, а число інфікованих досягло 65,2 млн. Про це повідомляє статистичний сайт Worldometer у четвер, 3 грудня.

 

 

Так, США займають перше місце за числом випадків зараження і смертей, пов’язаних із COVID-19. У країні за час пандемії діагностували понад 14,3 млн інфікованих. Померли понад 280 тисяч людей з коронавірусом. Одужали майже 8,5 млн хворих.

 

На другому місці за зараженнями на коронавірус перебуває Індія — там виявлено понад 9,5 млн заражень. Понад 138 тисяч інфікованих померли. При цьому в Індії відзначається високий показник одужання — вже майже 9 млн хворих вилікувалися.

 

Третє місце за виявленими випадками зараження займає Бразилія — в країні було зафіксовано понад 6,4 млн випадків інфікування COVID-19, кількість летальних випадків серед тих, що заразилися перевищує позначку в 174 тис. У Бразилії, як і в Індії, спостерігається високий рівень одужання від коронавірусної інфекції — перехворіли майже 5,7 млн жителів країни.

 

Коефіцієнт смертності про коронавірус на один мільйон населення вже досяг 193,2.

 

Днем раніше повідомлялося, що в США найвищий пік смертності від COVID-19. У Штатах 2 грудня зафіксували найвищий пік смертності від коронавірусу. За один день у країні — 2733 летальних випадки.

 

Також було озвучено прогноз, що до весни в США число смертей від COVID-19 може досягти 450 тисяч. Взимку країна зіткнеться з новою хвилею епідемії коронавірусу — сезон стане найважчим в історії охорони здоров’я США.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар