29.1 C
Киев
01.07.2021
Новини світу

У світі зроблено 3 млрд щеплень від коронавірусу

У світі зроблено 3 млрд щеплень від коронавірусу

Останній показник становив приблизно 42,9 мільйона доз за день

За рівномірного розподілу вакцин такої кількості доз могло б вистачити для повної вакцинації п’ятої частини населення світу.

 

З початку світової кампанії з вакцинації від коронавірусу, яка почалася у грудні минулого року, жителям планети було введено понад 3,05 мільярда доз вакцин від COVID-19. Такі дані в середу, 30 червня, оприлюднило агентство Bloomberg.

 

«Найбільша в історії кампанія з вакцинації триває. Більше 3,05 мільярда доз було введено у 180 країнах. Останній показник становив приблизно 42,9 мільйона доз на день», — повідомили у виданні.

 

Відзначається, що за рівномірного розподілу препаратів такої кількості доз могло б вистачити для повної вакцинації 19,6% населення світу. Однак країни і регіони з найвищими доходами вакцинуються більш ніж у 30 разів швидше, ніж країни з низькими доходами.

 

Таким чином, підкреслює Bloomberg, якщо не збільшити темпи вакцинації, потрібно ще рік, щоб досягти високого рівня глобального імунітету.

 

У світі зроблено 3 млрд щеплень від коронавірусу

Чисельність вакцинованого населення — у межах 1%, 10%, 20%, 30% / Bloomberg

 

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що в Україні різко зросли темпи вакцинації. Так, за минулу добу в країні зробили 81 637 щеплень від коронавірусу, тоді як вихідними щодня вакцинували менше 20 тисяч осіб.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар