У ТКГ розпочалося обговорення плану досягнення миру на Донбасі
27.5 C
Киев
15.08.2022
Політика

У ТКГ розпочалося обговорення плану досягнення миру на Донбасі

У ТКГ розпочалося обговорення плану досягнення миру на Донбасі

Ситуація на Донбасі. Фото
Фото з відкритих джерел

Також на порядку денному — обговорення пересування громадян України через КПВВ, обміну утримуваними та пошуку осіб, зниклих безвісти

Сьогодні зранку, 10 листопада, розпочалося засідання політичної та гуманітарної підгруп Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі. Політична підгрупа обговорює план досягнення миру на Донбасі, передає пресслужба української делегації в ТКГ.

«О 09:00 в режимі відеоконференції розпочалося засідання політичної та гуманітарної підгруп Тристоронньої Контактної групи по врегулюванню конфлікту на Донбасі. Порядок денний: забезпечення пересування громадян України через КПВВ; обмін взаємно утримуваними особами; опрацювання заходів у сфері пошуку осіб, зниклих безвісти.

Політична підгрупа обговорює «План дій», запропонований главою делегації Л. Кравчуком», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що о 14:00 розпочнеться засідання економічної підгрупи та підгрупи з безпеки. А завтра, 11 листопада, відбудеться загальне засідання ТКГ на рівні глав делегацій.

Нагадаємо, раніше українська делегація в Тристоронній контактній групі представила ОБСЄ та російській стороні п’ять головних пунктів «Плану дій по Донбасу». В українській делегації звертали увагу, що наступне засідання ТКГ відбудеться 10 листопада, до цього часу ОБСЄ повинна була сформувати власну позицію та, можливо, внести пропозиції.

Источник

Залишити коментар