14.1 C
Киев
18.05.2021
Новини України

У ТКГ заявили про «просування» в переговорах

У ТКГ заявили про "просування" в переговорах

Фото: Денис Гармаш / Facebook Дату наступної зустрічі в ТКГ визначать представники ОБСЄ

Вже на наступному засіданні ТКГ можуть узгодити документ, що встановлює додаткові заходи щодо дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.

 

Під час сьогоднішнього засідання підгрупи з безпеки в Тристороній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі сторонам вдалося істотно просунутися в питаннях узгодження Доповнення до заходів щодо посилення режиму припинення вогню від 22 липня 2020 року. Про це повідомляється на сторінці ТКГ у Facebook у вівторок, 20 квітня.

 

 

«За основу був узятий український проект Доповнення. Завдяки професійному сприянню глави СММ ОБСЄ посла пана Халіта Чевік сторони пройшли перше читання в повному обсязі, попунктно», — йдеться в повідомленні.

 

Дату наступної зустрічі (для другого читання) визначать представники ОБСЄ. Вона може відбутися ще до кінця цього тижня.

 

Також зазначено, що є надія, що на наступне засідання ТКГ на рівні голів делегацій (28 квітня) документ, що встановлює додаткові заходи щодо дотримання режиму припинення вогню, буде представлений у повністю узгодженому варіанті.

 

Нагадаємо, 19 квітня політичні радники лідерів країн «нормандської четвірки» провели зустріч у режимі відеоконференції, за підсумками якої вони підтвердили своє прагнення до дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.

 

Також політичні радники доручили робочій підгрупі з безпеки ТКГ опрацювати рішення, які б могли вдосконалити механізм контролю за дотриманням режиму припинення вогню.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар