У Трампа вимагають перерахунку голосів у двох штатах
13.5 C
Киев
06.05.2021
Новини світу

У Трампа вимагають перерахунку голосів у двох штатах

У Трампа вимагають перерахунку голосів у двох штатах

Прихильники президента Дональда Трампа вже починають хвилюватися

Штаб Дональда Трампа починає судову боротьбу за результати голосування у Вісконсині і Мічигані.

 

Штаб кандидата від Республіканської партії США, президента Дональда Трампа зажадав перерахувати голоси у двох ключових штатах — Вісконсині і Мічигані, — де він протягом довгого часу лідирував, але в підсумку може втратити перемогу. Про це стало відомо в середу, 4 листопада.

 

«Президент Трамп бачить достатньо підстав, щоб запросити перерахунок у Вісконсині, і ми негайно це зробимо», — написав штаб Трампа у Twitter.

 

У Вісконсині наразі лідирує суперник Трампа від демократів Джо Байден. Після підрахунку 99% голосів він набирає 49,6%. У Трампа поки що 48,9%. Розрив між кандидатами становить трохи більше 20 тисяч голосів.

 

Також штаб Трампа подав до суду Мічигану позов для припинення підрахунку голосів у цьому штаті. Відповідну заяву поширив менеджер передвиборної кампанії політика Вільям Степін.

 

«Штабу президента Трампа не було надано значимого доступу до численних окружних дільниць для спостереження за розкриттям бюлетенів, підрахунком голосів, що гарантується законом Мічигану, — йдеться в тексті. — Ми подали позов до суду, щоб зупинити процес підрахунку, поки не буде надано значимого доступу. Ми також вимагаємо переглянути бюлетені, відкриті і підраховані за нашої відсутності».

 

У Мічигані також підрахували 99% голосів. Ситуація схожа з Віконсіном: Байден набрав 49,6%, а Трамп — 48,9%, але розрив між ними трохи більший — майже 38 тисяч голосів.

 

Раніше повідомлялося, що Трамп вважає «дуже дивними» такі проміжні результати виборів у Мічигані і Вісконсині.

 

При цьому стало відомо, що за Байдена проголосувало найбільше число виборців в історії.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар