У Відні десятки тисяч людей протестували проти COVID-обмежень
-1.4 C
Киев
18.01.2022
Новини світу

У Відні десятки тисяч людей протестували проти COVID-обмежень

У Відні десятки тисяч людей протестували проти COVID-обмежень

Фото: twitter.com/williamalsharif В Австрії щовихідних проходять мітинги проти локдауну та вакцинації

Демонстранти виступили проти обов’язкової вакцинації від коронавірусу, запровадження якої заплановано на лютий 2022 року.

 

В Австрії знову пройшли масові акції протесту проти обмежувальних заходів влади через пандемію коронавірусу. За даними поліції, близько 15 тисяч людей зібралися у суботу, 11 грудня, на демонстрацію на площі Хельденплац у Відні. У марші протесту в австрійській столиці взяли участь близько 44 тисяч людей.

 

Лідер правопопулістської Австрійської партії свободи Херберт Кікл у ході демонстрації закликав протистояти обов’язковій вакцинації від COVID-19, запровадження якої заплановано на лютий 2022 року. За його словами, цей захід, як і безстроковий локдаун для нещеплених, є «замахом на людяність». Протестні акції відбулися також в інших містах Австрії.

Заходи боротьби з пандемією в Австрії

 

З 22 листопада в Австрії ввели загальнонаціональний локдаун через коронавірус, який поширюється на всіх жителів країни. Для вакцинованих та перехворілих він закінчується у неділю, тоді як для нещеплених обмеження збережуться. Крім того, з 1 лютого вакцинація від коронавірусу в Австрії стане обов’язковою, за недотримання загрожує великий штраф.

 

З кінця листопада у країні щотижня, у вихідні, відбуваються масові протести проти урядових заходів боротьби з пандемією. На демонстрацію у Відні минулими вихідними також вийшло понад 40 тисяч людей.

 

Джерело: Російська служба DW

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар