У Вінницькій області хакери вкрали відповіді на екзаменаційні білети
-2.1 C
Киев
21.01.2022
Новини України

У Вінницькій області хакери вкрали відповіді на екзаменаційні білети

У Вінницькій області хакери вкрали відповіді на екзаменаційні білети

Фото: СБУ Співробітники СБУ проводять обшуки у хакерів

Хакери здійснювали DDoS-атаки на інформаційно-телекомунікаційні системи навчальних закладів під час здачі іспитів.

 

Кіберспеціалісти Служби безпеки викрили хакерське угруповання, що втручалося в роботу комп’ютерних програм та інформаційних ресурсів вищих навчальних закладів Вінницької області. Про це повідомлять на сайті спецслужби у понеділок, 9 листопада.

 

Оперативники встановили, що зловмисники міняли офіційну інформацію навчальних закладів і отримували доступ до файлів, які містять, зокрема, відповіді на екзаменаційні квитки. Цю інформацію потім продавали.

 

Для блокування роботи вузів під час здачі іспитів вони також здійснювали DDoS-атаки на інформаційно-телекомунікаційні системи навчальних закладів.

 

Під час обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, sim-карти операторів стільникового зв’язку з доказами протиправної діяльності, а також банківські платіжні картки, на які надходили гроші від угоди.

 

За цим фактом порушено кримінальну справу за статтею про несанкціонований збут або розповсюдженні інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в комп’ютерах, автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації (ч.2 ст.361 КК України).

 

 

Раніше повідомлялося, що в Дніпрі хакер намагався продати базу персональних даних українців. Ця база багато в чому збігалася з інформацією Держреєстру виборців і могла бути використана для впливу на них.

 

Також у СБУ заявили про блокування атаки хакерів на дипвідомство країни НАТО. Хакери намагалися використовувати для кібератаки ресурс МОЗ, який через порушення чиновників виявився незахищеним.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар