У ВМС уточнили масштаби навчань Сі Бриз-2021
27.1 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

У ВМС уточнили масштаби навчань Сі Бриз-2021

У ВМС уточнили масштаби навчань Сі Бриз-2021

Фото: АрміяInform У навчаннях візьмуть трохи менше військових, ніж заявили в посольстві США

У навчаннях візьмуть участь менше військових і військової техніки, ніж повідомлялося, але вони все одно будуть рекордними.

 

У навчаннях Sea Breeze-2021 візьмуть участь близько трьох тисяч осіб особового складу, 30 кораблів, 30 повітряних суден, 18 команд спеціального призначення та водолазних команд. Про це в середу, 23 червня, повідомив командувач Військово-морських сил ЗСУ Олексій Неїжпапа.

 

 

«Минулоріч значні обмеження були накладені через пандемію COVID-19, тому не було заходу кораблів у порти України. Цього року навчання буде проведено в повному обсязі… Більше, ніж у торішньому Сі Бриз буде залучено іноземної техніки. Зокрема, в навчаннях візьмуть участь літаки і вертольоти з американської сторони», — йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що головна особливість навчання — це значна зацікавленість світової спільноти цим заходом, про що свідчить рекордна кількість країн-учасниць.

 

Навчання розпочнуться вже через кілька днів у північно-західній частині Чорного моря, а також у Миколаївській, Херсонській і Одеській областях. Головна ідея — підвищення рівня сумісності підрозділів ВМС України і США та держав-партнерів НАТО під час виконання спільних завдань з підтримки морської регіональної безпеки та забезпечення миру і стабільності в Чорноморському регіоні.

 

«Всі елементи навчань Сі Бриз-2021 сплановані і будуть відпрацьовані відповідно до стандартів і процедур НАТО. Військовослужбовці українських ВМС спільно з партнерами виконуватимуть завдання в морі та повітрі, на суші і під водою, — сказав Неїжпапа.

 

Варто відзначити, що в посольстві США в Україні раніше заявили, що цьогоріч у навчаннях візьмуть участь 32 країни з 6 континентів, 5000 військових, 32 кораблі і 40 літаків.

 

Минулого року до навчань Sea Breeze-2020 залучили близько 2 тисяч осіб з восьми країн, понад 20 кораблів, а також літаки і вертольоти.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар