У ВООЗ прокоментували роботу своїх експертів у Китаї
2 C
Киев
02.03.2021
Новини світу

У ВООЗ прокоментували роботу своїх експертів у Китаї

У ВООЗ прокоментували роботу своїх експертів у Китаї

У ВООЗ закликали не заважати місії робити свою роботу

Імовірність того, що місії не вдасться встановити нульовий випадок зараження COVID-19, існує, попередили в організації.

Дані про розслідування групи фахівців Всесвітньої організації охорони здоров’я в китайському місті Ухань про походження коронавірусу будуть надаватися в міру їх надходження, а не кожного дня. Про це на брифінгу у п’ятницю, 15 січня, повідомила представник організації Марія ван Керкхове.

«Давайте надамо можливість експертам робити свою роботу. Ми будемо звітувати про їхню роботу в міру надходження інформації, але не на щоденній основі», — уточнила ван Керкхове.

За її словами, місія використає всі наукові можливості і проведе необхідні дослідження, однак імовірність того, що встановити нульовий випадок зараження COVID-19 не вдасться, все одно існує.

Нагадаємо, два дні тому група з 11 експертів ВООЗ прилетіла в Ухань з метою з’ясувати походження коронавірусу. Наступні два тижні вони пробудуть на самоізоляції.

При цьому двох учасників місії не пустили в Китай, оскільки під час тестування вони отримали позитивний результат на антитіла IgM. Їх повторно перевірять на антитіла IgM та IgG. Вчені поки що залишаються в Сінгапурі.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар