9.3 C
Киев
12.04.2021
Новини України

Указ про звільнення Тупицького оскаржено в КСУ

Указ про звільнення Тупицького оскаржено в КСУ

Фото: sud.ua Олександр Тупицький

У Конституційному Суді оскаржили указ глави держави про звільнення двох суддів — Олександра Тупицького і Олександра Касмініна.

 

У Конституційному Суді України оскаржили укази Президента Володимира Зеленського про звільнення глави КСУ Олександра Тупицького і судді КСУ Олександра Касмініна. Відповідне конституційне подання надійшло від народних депутатів, повідомила представник Верховної Ради в КСУ Ольга Совгиря.

 

«У Конституційний Суд надійшло конституційне подання народних депутатів, у якому оскаржено конституційність указів Президента України про відсторонення від посади Тупицького О. і про звільнення з посади Тупицького О. і Касмініна О.», — написала Совгиря.

 

Справа Тупицького. У чому підозрюють голову КСУ

 

 

Нагадаємо, наприкінці грудня Президент Володимир Зеленський відсторонив главу КСУ від посади «заради відновлення справедливості і вирішення конституційної кризи». А 26 лютого Президент повторно відсторонив главу КСУ ще на місяць.

 

Після цього Зеленський скасував указ екс-президента Віктора Януковича про призначення Тупицького і Касмініна суддями КСУ.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар