Україна має бути готова співпрацювати з будь-якою адміністрацією, – експерт про вибори президента США
24 C
Киев
16.05.2021
Політика

Україна має бути готова співпрацювати з будь-якою адміністрацією, – експерт про вибори президента США

Україна має бути готова співпрацювати з будь-якою адміністрацією, – експерт про вибори президента США

Вибори у США. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Наша країна має зберігати як двопартійну, так і двопалатну підтримку США, каже Владислав Фарапонов

Після президентських виборів у США Україна має бути готова співпрацювати з будь-якою адміністрацією – Дональда Трампа чи Джо Байдена.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив міжнародний експерт Владислав Фарапонов.

«Нам треба бути готовими співпрацювати з будь-якою адміністрацією – чи це буе друга адміністрація Трампа, чи перша адміністрація Байдена. Так складається, що обидва кандидати для нас є певною мірою зрозумілими. Вони знають вже і Україну, і український контекст. Можливо, Байден, відповідно, трохи краще. Але, я думаю, що це у сучасних умовах, в яких опинився Байден, зокрема, зі скандалами за попередні роки щодо України, думаю, не варто сподіватися, що Байден, якщо він переможе…,  не треба сподіватися на якісь кардинальні зміни політики по лінії «Вашингтон-Київ», – переконаний експерт.

Владислав Фарапонов вважає, що Україні потрібно концентруватися на «домашній роботі», а вже потім думати, що вона може запропонувати конструктивного новій адміністрації Білого дому.

Міжнародний експерт також зауважив, що жодного двовладдя у США не буде: до 3 січня 2021 року діятиме чинний склад Сенату і адміністрація президента Дональда Трампа; якщо буде призначений перерахунок, то це відбуватиметься на рівні штатів.

Владислав Фарапонов зауважив, що неодноразово чув в експертному середовищі думки про те, що у разі перемоги на виборах у США Джо Байдена президенту України Володимиру Зеленському може бути непереливки. Експерт зазначив, що таке не виключено, та висловив сподівання, що в українського гаранта вистачить політичної волі не допустити жодних втручань.

Нам треба дочекатися оприлюднення офіційних результатів. Я думаю, що до кінця цього тижня вони вже будуть точно після того, як будуть підраховані голоси, які були направлені поштою… Я переконаний, що буде офіційний лист-привітання тому кандидату, який переміг, але, знову ж таки, тут нам треба бути дуже обережними, тому що кожні два роки до Палати представників проходять вибори, і, відповідно, від цього залежить також і виділення фінансової допомоги Україні. Тобто нам потрібно зберігати як двопартійну, так і двопалатну підтримку», – резюмував Владислав Фарапонов.

Нагадаємо, 3 листопада у Сполучених Штатах відбулися вибори президента та віцепрем’єра. Американці обирали 35 сенаторів, 435 членів Палати представників, 13 губернаторів та місцеві органи влади.

Як повідомляли, рекордні понад 100 млн виборців достроково проголосували на виборах президента США до дня виборів.

Більше на цю тему читайте тут: «Судний день» у США: Американці готуються до протистоянь на вулицях».

Источник

Залишити коментар