Україна наростила можливості для зберігання COVID-вакцини Pfizer
-1.4 C
Киев
18.01.2022
Новини України

Україна наростила можливості для зберігання COVID-вакцини Pfizer

Україна наростила можливості для зберігання COVID-вакцини Pfizer

Україна наростила можливості для зберігання вакцини Pfizer

Препарат необхідно зберігати в умовах наднизьких температур — від -60 до -80 градусів, нагадали у МОЗ.

Україна наростила можливості і тепер може зберігати від 200 тисяч до 6 млн доз COVID-вакцини Pfizer в умовах наднизьких температур. Про це повідомляє МОЗ у п’ятницю, 3 грудня.

МОЗ разом із міжнародними партнерами продовжує розширювати можливості холодового ланцюга для зберігання та транспортування вакцин, які потребують наднизьких температур — від -60 до -80.

«Це означає, що Україна зможе забезпечити зберігання в ультрахолодовому режимі всієї вакцини, яка надходитиме у 2021 та 2022 роках. Це було однією з умов контрактів на її постачання в Україну на 2022-2023 роки», — заявив голова МОЗ Віктор Ляшко.

Для зберігання вакцини Pfizer на регіональних складах встановили понад 50 морозильників, які розраховані в середньому на 40 тисяч доз вакцини. Загальні можливості зберігання на обласних складах досягли 2 млн доз.

Крім того, у великих регіональних центрах (Дніпро, Одеса, Харків та Львів) найближчим часом будуть додатково встановлені морозильні камери із можливістю зберігання до 200 тисяч доз вакцини. Ще десять таких морозильних камер буде встановлено на національному складі.

До кінця 2021 року Україна має отримати ще 7,5 млн доз вакцини Comirnaty/Pfizer.

Нагадаємо, що в Україні знову понад півтисячі COVID-смертей. Одужали за добу майже 23 тисячі українців, тоді як захворіли на коронавірус майже 14 тисяч людей.

Також в Україні повністю щеплені від COVID 37% дорослих. З початку кампанії вакцинації повністю імунізовані, тобто отримали обидві дози, вже 11 549 490 українців.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар