Україна не отримувала запитів з рейсу Ryanair
31.9 C
Киев
23.06.2021
Новини України

Україна не отримувала запитів з рейсу Ryanair

Україна не отримувала запитів з рейсу Ryanair

Повідомлень про нестандартну ситуацію на борту літака і запитів на зміну плану польоту до українського регулятора не надходило.

 

Украерорух не отримував запитів на посадку у зв’язку з позаштатною ситуацією під час рейсу Афіни — Вільнюс компанії Ryanair. Про це повідомив голова Украероруху Андрій Ярмак у середу, 26 травня.

 

Як повідомлялося, сьогодні Олександр Лукашенко звинуватив низку міст, у тому числі Львів та Київ, у відмові прийняти літак для екстреної посадки.

 

Чому ніхто не захотів прийняти літак, коли ми повідомили про закладену вибухівку: ні Вільнюс, куди він летів, ні Варшава, ні Львів чи Київ. Чому нині стражденні і ридаючі не прийняли цей літак? Злякалися відповідальності? Чи комусь все ж дуже треба було, аби він приземлився саме в Мінську?», — заявив він.

 

«Під час виконання транзитного рейсу авіакомпанії Ryanair з Афін до Вільнюса в повітряному просторі України, який відбувся 23 травня 2021 року, надання аеронавігаційного обслуговування здійснювалося згідно з цим планом польоту і відповідно до встановлених правил і процедур», — повідомив він.

 

Ярмак додав, що повідомлень про нестандартну ситуацію на борту літака і запитів на зміну плану польоту в органи обслуговування повітряного руху Украероруху за жодним джерелом не надходило.

 

«Протягом 25-хвилинного перебування літака у Львівському районі польотної інформації радіопереговори екіпажу з диспетчерами управління повітряним рухом відбувалися в штатному режимі, як це передбачено стандартами і рекомендованою практикою ІКАО», — повідомили в Украерорусі.

 

У прес-службі аеропорту Київ Корреспондент.net повідомили, що до них не надходили запити про екстрену посадку літака.

 

Також Лукашенко заявив, що повідомлення про мінування літака надійшло зі Швейцарії. Але в Берні заявили, що такою інформацією не володіють.

 

Відзначимо, що в Мінську стверджують, нібито повідомлення послали представники ХАМАС, але в самій палестинській організації це спростували.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар