Україна не повинна повертатися в минуле, - посли G7 відреагували на рішення КСУ
20.5 C
Киев
23.06.2021
Політика

Україна не повинна повертатися в минуле, — посли G7 відреагували на рішення КСУ

Україна не повинна повертатися в минуле, - посли G7 відреагували на рішення КСУ

Конституційний суд України
Фото з відкритих джерел

Посли стривожені таким кроком

Посли країн «Великої сімки» стривожені рішенням Конституційного суду України щодо скасування електронного декларування, адже такий крок можна вважати «зусиллями скасувати антикорупційні реформи». Відповідну заяву оприлюднено на сторінці послів G7 у Twitter.

«Посли країн G7 стривожені зусиллями скасувати антикорупційні реформи, що відбулися після Революції гідності. Ми підтримуємо український народ, який продовжує боротися за втілення свого прагнення заможної та демократичної України. Надто значного прогресу вже досягнуто, Україна не повинна повертатися в минуле», — зазначено в заяві. 

Нагадаємо, напередодні Конституційний суд України скасував право Національного агентства з питань запобігання корупції перевіряти декларації і виявляти конфлікт інтересів. 

Пізніше у НАЗК заявили, що закривають реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного суду. 

У Конституційному суді України пояснили, що скасували електронне декларування, щоб захистити суддів від тиску на них органами виконавчої влади. КСУ не міг виділити у своєму рішенні право не перевіряти декларації тільки суддів, тому скасував цю норму для всіх категорій чиновників.

Источник

Залишити коментар