Україна ніколи і нікуди не постачала: Зеленський відповів на звинувачення у постачанні зброї Азербайджану
23.7 C
Киев
25.06.2021
Політика

Україна ніколи і нікуди не постачала: Зеленський відповів на звинувачення у постачанні зброї Азербайджану

Україна ніколи і нікуди не постачала: Зеленський відповів на звинувачення у постачанні зброї Азербайджану

Володимир Зеленський
Офіс президента України

Президент наголосив, що Україна виступає проти будь-яких кривавих конфліктів

Президент Володимир Зеленський відреагував на звинувачення кінорежисера Саріка Андреасяна щодо військової допомоги, яку нібито Україна надає Азербайджану. Про це глава держави написав у своєму Telegram-каналі. 

«Розумію, Сарік, що це дійсно болить. І що моторошно стає, коли на власні очі бачиш, що таке справжня війна. І що хочеться рвати й метати, аби не було цього у твоєму домі. Так? Але… Ну точно не треба брати на себе роль носія чужих фейків», — зауважив Зеленський.

Він також уточнив, що це не вперше, коли з’являються такі вкиди, адже спочатку так брехали про Україну та війну на Донбасі, потім про Україну та війну в Сирії, а тепер така інформація з’явилася в контексті війни у Нагірному Карабасі.

«Чесно кажучи, мені особисто дуже шкода, що ти, людина, якій я відкрив двері свого дому і яка чудово знає мій внутрішній світ і мої цінності, так легко повівся на чужу пропаганду. Можна ж було запитати в мене особисто? Чи ні? А взагалі правду можна зрозуміти, просто критично оцінивши інформацію у медійному просторі з огляду на те, скільки фейкових вкидів було за останні роки», — заявив президент.

Окрім цього, Зеленський заявив, що Україна виступає проти будь-яких кривавих конфліктів, а також те, що «нам прекрасно відомо, хто й чому вкидає подібну «інформацію».  На думку президента,  завдання всіх митців, усіх діячів культури – допомагати деескалації, гасити агресивні емоції, не посилювати суперечності й тим більше не поширювати фейки. 

Також глава держави звернув увагу на те, що в Україні проживає велика вірменська громада, яка є органічною частиною українського суспільства. 

«І все ж таки в мене є до тебе, Сарік, одне питання, яке саме зараз можна поставити. Питання непросте. Бо це про цінності, про людську нормальність, про щирість. Де ж був ти, коли війна прийшла до України і коли гинули наші діти? Коли гинули громадяни України вірменського походження, а їх не один і не два, а десятки! Що особисто ти сказав тоді проти агресії? Нічого? Розумію. Тому що це була не твоя війна! А сьогодні страшно стало, тому що цей жах прийшов і до твоєї домівки», — додав Зеленський. 

Раніше Сарік Андреасян звернувся до Володимира Зеленського і заявив, що в української влади «руки в крові» через військову допомогу Азербайджану. Так вірменський режисер написав: «Вчора я дивився на обпалені тіла вірменських дітей від фосфорної бомби і як з’ясувалося — це ти їх продав нашим сусідам, щоб закріпити свою дружбу з ними».

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що самостійна відставка суддів Конституційного суду України є найбільш ліберальним шляхом.

Источник

Залишити коментар