Україна оновила червоний і зелений списки країн
14.7 C
Киев
12.05.2021
Новини України

Україна оновила червоний і зелений списки країн

Україна оновила червоний і зелений списки країн

Україна оновила список країн червоної зони

У червоному списку залишаються десятки країн, зокрема — США, Великобританія, Франція, Швейцарія, Іспанія, Бельгія, Чорногорія, Нідерланди, Ізраїль, Молдова, Словаччина і Словенія.

 

Міністерство охорони здоров’я України в п’ятницю, 30 жовтня, оновило перелік країн зеленої і червоної зон. Відповідний перелік доступний на сайті МОЗ.

 

Червоний список за останній тиждень зменшився на одну країну і тепер включає в себе 50 держав.

 

Продовжують залишатися «червоними» США, Великобританія, Франція, Швейцарія, Іспанія, Бельгія, Чорногорія, Нідерланди, Ізраїль, Молдова, Словаччина, Словенія та інші.

 

У зеленому списку знаходяться, зокрема, такі країни: ОАЕ, Болгарія, Кіпр, Албанія, Чехія, Німеччина, Туреччина, Єгипет, Литва, Латвія, Греція.

 

У списку наведені дані про країни — членів Всесвітньої організації охорони здоров’я. Зокрема, зазначена інформація щодо кількості активних випадків захворювання на COVID-19 на 100 000 населення в кожній країні.

 

Після прибуття в Україну з країни червоної зони потрібно пройти 14 днів самоізоляції чи здати ПЛР-тест. Також можна приїхати з готовим тестом, зробленим не пізніше, ніж за 48 годин до перетину кордону. Іноземцям потрібно мати із собою поліс медичного страхування.

 

Україна оновила червоний і зелений списки країн

 

 

При цьому в Україні сьогодні також оновили карантинні зони.

 

Раніше повідомлялося, що в Італії через карантин влаштували школу на пляжі. Місцеві чиновники і підприємці поставили парти, стільці і парасольки від сонця прямо на пісок.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар