Україна отримає від ЄС 1,4 млн. євро на облаштування кордону з Білоруссю
17.6 C
Киев
28.09.2022
Новини України

Україна отримає від ЄС 1,4 млн. євро на облаштування кордону з Білоруссю

Україна отримає від ЄС 1,4 млн. євро на облаштування кордону з Білоруссю

Фото: МВД Украины Матті Маасікас провів переговори з Денисом Монастирським

Упродовж кількох місяців європейські партнери затвердять суттєве збільшення коштів Україні, запевнив Матті Маасікас.

 

Влада Євросоюзу надасть фінансову підтримку Україні у розмірі 1,4 мільйона євро для облаштування державного кордону з Білоруссю. Про це у п’ятницю, 3 грудня, повідомляє прес-служба МВС із посиланням на підсумки зустрічі голови відомства Дениса Монастирського з головою представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом.

 

 

«Зважаючи на сьогоднішні виклики, МВС пропонує розглянути можливість перерозподілу частини бюджету другої фази спільного проекту EU4IBM для невідкладного облаштування українсько-білоруської ділянки кордону та підвищення можливостей Держприкордонслужби», — сказав міністр.

 

Маасікас запевнив, що Україна може розраховувати на 1,4 млн. євро від ЄС у рамках цього проекту найближчим часом, а протягом кількох місяців європейські партнери затвердять суттєве збільшення цієї суми.

 

«Голова правоохоронного відомства зазначив, що у зв’язку із загостренням ситуації на кордонах ЄС та Білорусі, а також відвертої демонстрації агресивних намірів з боку східного та північного сусідів, Україна зацікавлена ​​у розширенні взаємодії з ЄС з питань безпеки. У цьому сенсі українська сторона зацікавлена ​​в участі у засіданні міністрів внутрішніх справ ЄС, яке відбудеться 9 — 10 грудня у Брюсселі», – йдеться у повідомленні.

 

Напередодні повідомлялося, що Рада ЄС вирішила надати Україні 31 млн. євро на зміцнення оборонних можливостей у рамках нещодавно створеного Європейського фонду миру. Кошти будуть направлені ЗСУ на розвиток медицини, інженерних можливостей, логістику, кібербезпеку та ін.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар