Україна піднялася в рейтингу індексу електронної участі ООН
1 C
Киев
27.01.2021
Новини України

Україна піднялася в рейтингу індексу електронної участі ООН

Україна піднялася в рейтингу індексу електронної участі ООН

Фото: pixabay.com Україна піднялася в рейтингу індексу електронної участі ООН

Тепер Україна займає 46 місце серед країн світу. У Мінцифри прагнуть увійти в топ-20 вже в 2022 році.

 

У рейтингу індексу електронної участі ООН Україна піднялася на 29 позицій. Про це заявила заступник голови Мінцифри Людмила Рабчинська на Ukraine Reform Conference у п’ятницю, 27 листопада.

 

Рейтинг формується в рамках дослідження UN E-government Survey.

 

«Сьогодні Україна посідає 46 місце зі 193 країн світу — учасниць рейтингу. Уже в 2022 році ми прагнемо увійти в ТОП-20 країн рейтингу. Лідерами цього рейтингу є Естонія, Південна Корея, США, Японія та Нова Зеландія», — сказала Рабчинська.

 

У Мінцифри перерахували, що роблять для просування технологій у державну політику. Зокрема, готують до запуску онлайн-платформу «Взаємодія», підтримують ініціативу Зеленського про введення інтернет-голосування на виборах, формують концепцію цифрової трансформації громад та інше.

 

Нагадаємо, що ЄС виділить Україні 25 млн євро на діджиталізацію. Перший фінансовий внесок у цифрову трансформацію країни — 9,6 млн євро, Україна отримає в рамках проекту EU4DigitalUA.

 

Також повідомлялося, що Мінцифри анонсувало нові методи боротьби з COVID. В Україні готуються ввести електронні рецепти і направлення на ПЛР, а також запустити чат-бот для швидкої допомоги.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар