Україна скерувала запит Бразилії щодо купівлі вакцини
25.4 C
Киев
11.08.2022
Новини України

Україна скерувала запит Бразилії щодо купівлі вакцини

Україна скерувала запит Бразилії щодо купівлі вакцини

Україна розглядає можливість придбання вакцини у Бразилії

В латиноамериканській країні наразі випробовують кілька вакцин, проте, Бразилія не є виробником жодної з них.

Посольство України в Бразилії направило запит про перспективи експорту вакцини від коронавірусу у відповідні інститути Бразилії. Про це йдеться в листі посла України в Бразилії в українське МОЗ, оприлюдненому у понеділок, 9 листопада виданням ЛБ.

«Посольство попереджає уряд України, в першу чергу Бразилія буде задовольняти потреби внутрішнього ринку, який становить понад 210 млн осіб. І наголошує, що Бразилія не є виробником вакцин, а тільки тестує їх і закуповує суміші для подальшого виробництва в країні», — говориться в повідомленні.

У документі зазначається, що станом на кінець вересня в Бразилії на третьому етапі випробувань найбільш перспективними вважалися кілька вакцин. Серед них — розробка AstraZeneca і Оксфордського університету ChAdOx1 nCoV-19, вакцина китайської компанії Coronavac, препарат німецької компанії BioTech і американської Phizer BNT162b2, розробка американської компанії Jassen-Cilag. Крім того, підписано угоду про проведення досліджень щодо російської вакцини Sputnik-V.

Раніше повідомлялося, що в Україні розробляють дві вакцини від COVID. Крім розробки Інституту біології клітини Національної академії наук України є ще одна вакцина від коронавірусу, що пройшла доклінічні випробування.

Нагадаємо, Аргентина купила у AstraZeneca 22 млн доз вакцини від коронавірусу. Країна отримає вакцину в першому півріччі 2021 роки, якщо її випробування завершаться успішно.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар