Українці підтримують запровадження економічного паспорта – опитування
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини України

Українці підтримують запровадження економічного паспорта – опитування

Українці підтримують запровадження економічного паспорта – опитування

Держава робитиме внески у Фонд майбутніх поколінь для дітей

Серед тих, хто добре поінформований про ініціативу Президента Володимира Зеленського, підтримка становить 62%, чверть не підтримують.

 

Більшість громадян України позитивно сприймають ініціативу Президента Володимира Зеленського запровадити економічний паспорт. Про це свідчать результати опитування, яке провела соціологічна група Рейтинг і яке було оприлюднено в п’ятницю, 10 грудня.

 

 

 

Зокрема, позитивно ідею економічного паспорта оцінили 53% опитаних. Нейтрально висловилося 28% опитаних. 16% оцінюють ідею економічних паспортів негативно.

 

Водночас 32% опитаних добре обізнані з ідеєю, 40% – щось чули про це, 28% нічого невідомо про цю ініціативу.

 

Серед тих, хто є добре поінформованим про ініціативу, підтримка становить 62%, чверть не підтримують.

 

Опитування проводилося 6-8 грудня серед населення України віком 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Опитування проводилося методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) з урахуванням випадкової добірки мобільних телефонних номерів. Загалом було опитано 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з вірогідністю 0,95: не більше 2,0.

 

Нагадаємо, 6 грудня Офіс президента опублікував подробиці законопроекту про економічний паспорт українця. Цей документ передбачає створення спеціального Фонду майбутніх поколінь, на рахунки якого держава робитиме внески для дітей з подальшим інвестуванням активів і здійсненням виплат.

 

Відповідний законопроект Президент Зеленський анонсував ще в березні. А про внесення його у Верховну Раду повідомив 1 грудня.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар