Українці побігли поперед військ НАТО – Лукашенко
13.3 C
Киев
26.09.2022
Новини світу

Українці побігли поперед військ НАТО – Лукашенко

Українці побігли поперед військ НАТО – Лукашенко

Фото: Скриншот Лукашенко не задоволений зовнішньою політикою України

Мінськ має план реагування на будь-яку спробу утворити конфлікт на кордоні, запевнив Лукашенко.

 

Олександр Лукашенко розкритикував зовнішню політику України щодо Білорусі та звинуватив Київ у тому, що він нібито першим розпочав «маневри та провокації на кордоні». Про це він сказав в інтерв’ю Дмитру Кисельову у вівторок, 30 листопада.

 

«На жаль, вони побігли попереду навіть військ НАТО. Українці. Ну, як завжди. Небо закрили раніше, ніж Євросоюз та американці для польотів білоруських літаків, так і тут», – сказав Лукашенко.

 

Він запевнив, що має план реагування на будь-яку спробу створити конфлікт на кордоні з Польщею, Латвією, Литвою та Україною.

 

«Почали маневри (війська НАТО, – ред.) у Польщі, Латвії, Литві та в Україні. Що я маю робити як головнокомандувач? Я не маю йти на провокації, але маю передбачити, що станеться, щоб не вийшло, як у 1941 році. Сталін говорив усім: «Не піддаватися на провокації, не піддаватися». Сигнали йшли з Кремля, а тут уже війна фактично починалася. Тому я змушений мати плани та підрозділи білоруської армії, які реагуватимуть на будь-яку спробу створити тут конфлікт – на кордоні Балтики, Польщі та України», – заявив Лукашенко.

 

 

Раніше повідомлялося, що Лукашенко назвав Крим «де-факто та де-юре російським». Він також заявив, що домовився відвідати анексований півострів разом із президентом Росії Володимиром Путіним.

 

Лукашенко заговорив про повернення ядерної зброї РФ до Білорусі

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар