Українців перевірять на цифрову грамотність
23.7 C
Киев
25.06.2021
Новини України

Українців перевірять на цифрову грамотність

Українців перевірять на цифрову грамотність

Фото: postupi.online Після здачі тесту кожен отримає електронний сертифікат

Цифрограм пропонує дати відповідь на 90 питань, приблизна тривалість проходження тесту 30-40 хвилин.

Міністерство цифрової трансформації проведе всеукраїнський тест Цифрограм, що показує цифрову грамотність громадян. Про це в понеділок, 2 листопада, повідомило інформагентство Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву Мінцифри.

Тест допоможе визначити рівень цифрової грамотності, прогалини в цифрових навичках і зорієнтує, які саме навички і знання слід удосконалити, пояснили в міністерстві.

Перевіряти знання і навички будуть в шести сферах: основи комп’ютерної грамотності, інформаційна та медіа-грамотність, вміння працювати з даними, створення цифрового контенту, комунікація та взаємодія в цифровому суспільстві, безпека в цифровому суспільстві; вирішення технічних проблем, навчання.

Цифрограм пропонує дати відповідь на 90 питань. Приблизна тривалість проходження тесту 30-40 хвилин.

Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами.

Після здачі тесту кожен отримає електронний сертифікат, що засвідчує загальний рівень цифрової грамотності, загальну кількість набраних балів, а також кількість балів у кожній сфері компетенцій.

Нагадаємо, раніше перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб заявив, що надання державних послуг в режимі онлайн дозволить громадянам заощадити 1,3 млрд грн на рік.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар