Українець у польському стрип-клубі спустив 800 тисяч гривень
26.9 C
Киев
19.08.2022
Новини світу

Українець у польському стрип-клубі спустив 800 тисяч гривень

Українець у польському стрип-клубі спустив 800 тисяч гривень

Фото: pixabay.com В українця залишилося лише 400 злотих

У закладі чоловікові могли додати до напою якийсь препарат, оскільки він, за його словами, просто перестав розуміти, що робить.

 

Українець в одному із стрип-клубів Варшави витратив 120 тисяч злотих (приблизно, 804 тисячі гривень). При цьому чоловік запевняє, що нічого не пам’ятає. Про це повідомляє видання Mukachevo.net.

 

За словами потерпілого на ім’я Петро, ​​одного вечора він разом з друзями гуляв і пив алкоголь. Компанія проходила повз go-go клуб і дівчата запросили чоловіків відвідати заклад.

 

«Одна з них побачила, що ми трохи випили та запитала, чи не хочемо ми продовжити цей приємний вечір. Вона також гарантувала нам, що перший напій буде безкоштовним», — розповів українець.

 

Він зазначив, що таки за першу порцію довелося платити. Потім до компанії підсіли дівчата, а Петро опинився у VIP-залі. Більше він нічого не пам’ятає.

 

Чоловік вважає, що у закладі йому могли додати до напою якийсь препарат.

 

«Підозрюю, що мені щось підсипали в напій і я перестав розуміти, що роблю. Мені підносили термінал, щоб я вводив PIN. Які там були суми — я не розумів. Майже всі гроші, які були на рахунку, зникли. Залишилось лише 400 злотих», — поділився українець.

 

Тим часом адміністрація клубу представила відео, яке демонструє, що Петра ні до чого не примушували.

 

Прокуратура відмовилася порушувати справу, а суд відхилив апеляцію.

 

Тим не менш, Петро сподівається, після того, як його історія потрапила в ЗМІ, відгукнуться інші постраждалі чоловіки і вони зможуть повернути собі хоча б частину витрачених грошей.

 

Раніше повідомлялося, що у Херсоні голова ОДА та мер взяли участь у вечірці з напівголими дівчатами.

 

Додамо, у Львові дитячий центр пропонує стриптиз від свинки Кароліни. «Тварина» роздягається під час танців та розважає дорослих глядачів.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар