Україні потрібна двопартійна підтримка США, – політтехнолог дав пораду українським політикам
11.3 C
Киев
06.05.2021
Політика

Україні потрібна двопартійна підтримка США, – політтехнолог дав пораду українським політикам

Україні потрібна двопартійна підтримка США, – політтехнолог дав пораду українським політикам

Борис Тизенгаузен. Фото prefiksblog.co.ua

Треба 10 разів подумати, перш ніж в Фейсбук написати «Трамп – молодець» або «Ми – за Байдена», каже Борис Тизенгаузен

Україні потрібна двопартійна підтримка США, тому українським політикам слід про це пам’ятати і утриматися від заанґажованих дописів до оприлюднення результатів волевиявлення американців.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

Експерт зауважив, що до цього часу не можна спрогнозувати, хто стане наступним президентом США: «Тому що в тих штатах, які вагаються – їх зараз 8, – там більше 100 вибірників, які можуть проголосувати, і хто відвоює цих вибірників, той фактично «викурить» собі перемогу».

У день президентських виборів у Сполучених Штатах Америки політтехнолог дав пораду українським політикам.

«Єдине, що я хотів побажати всім нашим політикам, – пам’ятати про те, що нам потрібна двопартійна підтримка, не тільки демократів або республіканців. Пам’ятати про це завжди. Десять разів подумати, перш ніж в Фейсбук написати «Трамп – молодець» або «Ми – за Байдена», тому що потім вам це все згадають, тому дочекайтесь результатів, і потім вітайте», – сказав Борис Тизенгаузен.

Нагадаємо, сьогодні, 3 листопада у Сполучених Штатах стартували вибори президента та віцепрем’єра. Водночас американці будуть обирати 35 сенаторів, 435 членів Палати представників, 13 губернаторів та місцеві органи влади.

Додамо, перше місто вже оприлюднило результати – у місті Діксвілл-Нотч в штаті Нью-Гемпшир перемагає колишній віцепрезидент США і кандидат від Демократичної партії Джо Байден.

Источник

Залишити коментар