Україні слід оголосити дипломатичний скандал США, а не Угорщині, - Марчевський
17.2 C
Киев
03.08.2021
Без рубрики

Україні слід оголосити дипломатичний скандал США, а не Угорщині, — Марчевський

Україні слід оголосити дипломатичний скандал США, а не Угорщині, - Марчевський

Артем Марчевський
Фото з відкритих джерел

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський прокоментував заборону на в’їзд в Україну двом угорським чиновникам, які проводили агітацію на території України під час місцевих виборів. На думку політика, дії Міністерства закордонних справ реагує на втручання інших держав вибірково. Про це Марчевський заявив в ефірі телеканалу ZIK.

«Ми сваримося з усіма з ким можна, крім США. Тому що всім зрозуміло, кому ми належимо. Цілком зрозумілий кінцевий бенефіціар країни. США отримує прибуток, експерементує на нас, адже ми з вами прекрасно знаємо про американські біолабараторії, існування яких підтвердило посольство Америки. Ми посварилися з Білоруссю, ми посварилися з Росією, ми почали сваритися з Польщею через УПА, коли почали переписувати історію.

Залишилася тільки Угорщина. А в чому власне суперечка? Я був на Закарпатті, там живе безліч етнічних угорців. Вони не говорять російською, не говорять українською. Вони говорять угорською. Там вивіски угорською, навіть політична агітація перед виборами там проходила угорською. Це ментально і етнічно угорці, вони ходять на роботу закордон, тому що тут ти отримуєш 100 євро, а через 15 кілометрів 1000 євро. А який їм сенс тут працювати? Ну створіть їм умови, за яких вони не голосуватимуть за партію угорців. І вся ця агітація — вона ні до чого не приведе, тому що їм добре живеться тут. Але зараз їм тут не добре живеться. Зараз їм тут дешевше живеться, а працювати їм краще там. І вибирати їм краще таку місцеву владу, яка зможе принести щось звідти сюди. А не навпаки розікрасти.

Це абсолютно висмоктаний з пальця дипломатичний скандал. Чи порушили угорці дипломатичні протокол? Думаю — так. Але, на жаль, у бік нашої країни багато хто порушує дипломатичний протокол. І чомусь, коли американське посольство, взявши на себе функції влади, заявило про те, що Україна не купуватиме російську вакцину — ніхто не був проти. Коли американське посольство тисне на українських правоохоронців і вимагає затримань тих, хто якось образив структури Сороса — ніхто не проти. А з угорцями ми раптом вирішили дипломатичний скандал оголосити» — заявив Марчевський.

Источник

Залишити коментар