Українська делегація в ПАРЄ обрала нового голову
-2.6 C
Киев
22.01.2021
Політика

Українська делегація в ПАРЄ обрала нового голову

Українська делегація в ПАРЄ обрала нового голову

Марія Мезенцева
Пресслужба партії «Слуга народу — Харків»

Новою главою стала народна депутат з Харкова від партії «Слуга народу» Марія Мезенцева

Делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи на онлайн-засіданні обрала нового голову. Нею стала народна депутат з Харкова від Ппартії «Слуга народу» Марія Мезенцева, передає нардеп від «Європейської солідарності», який є членом делегації, Олексій Гончаренко у своєму Telegram.

«Марія Мезенцева стала новою главою української делегації в ПАРЄ. Щойно після більш ніж 3-годинних дебатів делегація України в ПАРЄ на своєму онлайн-засіданні замінила голову делегації України в ПАРЄ. Замість Єлизавети Ясько нею стала нардеп від «Слуги народу» Марія Мезенцева. За неї проголосувало 10 членів делегації від «Слуги народу», обидва представники «Опозиційної платформи — За життя» і представник «За Майбутнє», — повідомив політик.

Олексій Гончаренко додав, що представники «Європейської солідарності», «Голосу», «Батьківщини» і деякі «слуги народу» не голосували за її призначення.

Довідка:

Марія Сергіївна Мезенцева (народ. 10 грудня 1989, Харків) — український політик, волонтер, приватний підприємець. Народний депутат України IX скликання.

Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (спеціальність «Міжнародні економічні відносини» та «Референт-перекладач з англійської мови»). Навчалася в Кентському університеті (Велика Британія), отримала ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародні відносини та міжнародне право».

Працювала в Альянсі Європейських консерваторів і реформаторів у Брюсселі, була лобісткою з українських питань у Європейському парламенті.

У 2015 році — обрана депутатом Харківської міськради 7-го скликання.

Новини за темою: Українська делегація поїде на зимову сесію ПАРЄ до Страсбурга

Нагадаємо, раніше народний депутат від «Слуги народу» Марія Мезенцева відзначилася скандалом, заявивши у Верховній Раді, що її бабуся чекає відкриття ринку землі, проте виявилося, що старенька має зовсім іншу думку щодо земельного питання.

Источник

Залишити коментар