18.4 C
Киев
17.05.2021
Політика

Українська політика – це наш Голлівуд, – журналістка

Українська політика – це наш Голлівуд, – журналістка

Світлана Крюкова
Скріншот відео

Тут концентруються таланти, ресурси, гроші, каже Світлана Крюкова

В Україні немає своїх розважальних чи спортивних шоу, цю роль в країні виконує політика. В Україні політика – це наш Голлівуд. Це місце, де концентруються таланти, ресурси, гроші, спонсори, амбіції, кар’єри.

Про це в ефірі ток-шоу «15» на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

Журналістка зауважила, що в Україні – незвичайна влада, адже таку кількість скандалів, «атракціонів», різноманітних інформаційних приводів щодо представників влади за кордоном годі собі уявити.

«У нас наш Голлівуд – це наша політика. У нас немає свого шоу, як в інших країнах, немає спортивних шоу, немає розважальних шоу. Ті, які у нас є на деяких розважальних каналах, це не той формат, це дуже вузьке шоу. У нас політика – це місце, де концентруються таланти, ресурси, гроші, спонсори, амбіції, кар’єри, тобто той соціальний ліфт, який багато молодих людей і вже немолоді розглядають як єдину можливість досягти успіху», – сказала Світлана Крюкова.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

Політолог Олександр Лазарєв прогнозує, що «слуг народу» у коаліції в місцевих радах не братимуть, бо «зі слабкими не домовляються».

Як зазначив політолог Руслан Бортник, партія «Слуга народу» дуже крихка, спільних цінностей, принципів, етики, цілей, горизонтів у цієї політичної сили немає. Це класичний колос на глиняних ногах.

Источник

Залишити коментар