Український корабель, що рухався до Керченської протоки, змінив курс
27.5 C
Киев
15.08.2022
Новини світу

Український корабель, що рухався до Керченської протоки, змінив курс

Український корабель, що рухався до Керченської протоки, змінив курс

Фото: PavlovskyNews / Telegram У ФСБ РФ звинуватили український корабель «у загрозі мореплаванню»

Корабель берегової охорони Прикордонної служби ФСБ Росії, який супроводжував корабель Донбас, попередив його про необхідність дотримання російського законодавства.

 

Корабель Донбас ВМС України, що рухався у бік Керченської протоки в Азовському морі, взяв зворотний курс. Про це повідомили в ЦГЗ ФСБ Росії.

 

Наголошується, що дії екіпажу українського корабля розцінюються як провокаційні та такі, що створюють загрозу безпеці мореплавання.

 

Нагадаємо, у ФСБ повідомили, що корабель Донбас ВМС України знявся з рейду в порту Маріуполь і вирушив у напрямку Керченської протоки.

 

Зазначається, що заявок відповідно до Обов’язкових ухвал у морському порту Керч, затверджених наказом Міністерства транспорту РФ, на проходження Керч-Єнікальського каналу українською стороною подано не було.

 

Корабель берегової охорони Прикордонної служби ФСБ Росії, який супроводжував Донбас, попередив його про необхідність дотримання російського законодавства (у частині, що стосується подання необхідних заявок на проходження Керченської протоки).

 

«Отримано відповідь, що слідувати через Керченську протоку не планує», — зазначили у ФСБ.

 

У МЗС України відреагували на блокування Керченської протоки

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар