Уряд ФРН виділить 60 мільярдів євро на інвестиції у клімат
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

Уряд ФРН виділить 60 мільярдів євро на інвестиції у клімат

Уряд ФРН виділить 60 мільярдів євро на інвестиції у клімат

Фото: dpa Хімічний завод поблизу німецького міста Весселінг

Міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер, представляючи бюджет, зазначив, що подібні вкладення необхідні та пропорційні.

Федеральний уряд Німеччини вирішив гарантувати інвестиції у боротьбу зі змінами клімату найближчими роками. У понеділок, 13 грудня, на засіданні уряду було ухвалено рішення вкласти 60 мільярдів євро невикористаних кредитних коштів у кліматичний фонд.

Як заявив, представляючи проект додаткового бюджету на 2021 рік, міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер, подібні вкладення пропорційні та необхідні, щоб забезпечити інвестиції, які за час пандемії коронавірусу скоротилися вчетверо. «Жодних нових боргів при цьому не планується», — заявив Лінднер.

Бундестаг має розглянути цю пропозицію протягом найближчих кількох тижнів, можливо, до кінця січня.

Забіг у напрямку кліматичної нейтральності

Віце-канцлер, міністр економіки та захисту клімату Роберт Габек заявив про марафонський забіг для перетворення економіки у напрямку кліматичної нейтральності. «З 60 мільярдів євро, які ми затверджуємо у додатковому бюджеті, розпочинається новий етап у цьому напрямку», — зазначив він. За словами офіційного представника міністерства, ці кошти будуть доступні протягом кількох найближчих років та спрямовані на реструктуризацію промисловості.

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар