Уряд затвердив програму безпеки дорожнього руху. Що зміниться
6.4 C
Киев
25.01.2021
Політика

Уряд затвердив програму безпеки дорожнього руху. Що зміниться

Уряд затвердив програму безпеки дорожнього руху. Що зміниться

Уряд прийняв Державну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні
Фото з відкритих джерел

Програма державного рівня діятиме до 2024 року

Уряд ухвалив Державну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні, покликану знизити рівень смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Про це заявив очільник Міністерства інфраструктури України Владислав Криклій, передає пресслужба відомства.

«Безпека на дорогах – наш пріоритет №1. Нещодавно Уряд схвалив нову Стратегію безпеки руху до 2024 року, а сьогодні – відповідну Державну програму, яка була розроблена на її основі. Тому у наступному і подальших роках ми продовжимо розбудовувати сучасну інфраструктуру безпеки», — повідомив він.

За словами Криклія, серед очікуваних покращень: сучасні кільцеві розв’язки та безпечні пішохідні переходи, майданчики для відпочинку водіїв, демпферні системи і «Фантоми», автоматичні комплекси «Зважування у русі», камери автофіксації порушень ПДР.

Як додає пресслужба відомства, Державна програма безпеки покликана підвищити рівень дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками та зменшити втрати від травматизму, отриманого під час ДТП. Також важливим аспектом вбачають зниження рівня смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод в країні.

На реалізацію програми із держбюджету України виділили 2,4 млрд гривень.

Новини за темою: МВС тепер може штрафувати за порушення ПДР водіїв «євроблях»: Що варто знати

Раніше повідомлялося про прийняття Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Головна її мета – розбудова системи фото- та відеофіксації на дорогах, а також знищення реклами на автомагістралях.

Источник

Залишити коментар